Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki esetleg segít a magyar...

Valaki esetleg segít a magyar házi feladatomban?

Figyelt kérdés

3 televíziós műsort kell írni, amit a legjobban kedvelünk, meg amelyiket a legkevésbé. és lei s kell írni h miért, na épp ez a gondom h nem tudom megfogalmazni, hogy miért....

az ilyen típusú filmeket szeretem mint például a barátok közt, vészhelyzet, helyszínelők...

a válaszokat nagyon megköszönném !!!!


2011. nov. 4. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Én szívesen segítenék,de miben is??

Írjam meg helyetted a gondolataidat??

2011. nov. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ímádom a barátok köztött mert a semmiről is tudnak csinálni 5000 részt és még mindig nem átni a végét... szeretem benne még azt is h nem szükséges hozzá semmi színészi tehetség h szerepelhessünk benne. Az is nagyon bejön nekem még velee kapcsolatban h minden nap 2 részt adnak le így még a csapból is ez a királyság folyik :-)
2011. nov. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Leírtál 3 kedvenc tévé műsort. Gondolom ezeket gyakran szoktad nézni. Még sem tudod megindokolni, hogy miért tetszik?! Ez nagyon gáz. Ebből is látszik, hogy tévét nézed és gőzöd sincs arról, hogy miről szól az egész. Látszik, hogy a tévézés egy nagy agy mosás!

Vegyük pl a helyszínelőket. Leszögezem, hogy nem vagyok nagy sorozat néző! Miről is szólhat a helyszínelő sorozat? pl bűntények felderítése.. Írhatsz arról, hogy izgalmasnak találod a film által felvetett bűntényeket, arról is hogy milyen jól néz ki a főszereplő (tini lányok amúgy is bele vannak zúgva a szereplőkbe), milyen kiváló színészi tehetséggel játssza el az epizód részeit. Írhatsz arról,is milyen nagy hatással van rád a film ( film után félsz kimenni klotyóra stb.) Meg ehhez hasonlókat. Ha rendszeresen nézed ezeket akkor kell, hogy legyen véleményed. Szerintem a semmiről is lehet írni.

2011. nov. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!