Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Nem értem a lányom házi...

Nem értem a lányom házi feladatát teljes egészében, egy darabig én is eljutottam de nem értjük! Tudnátok segíteni? Az alább beszélgetés egy chatszobában hangzott el. Alapítsuk meg hogy melyik felhasználó melyik időzónában van.

Figyelt kérdés

<dave93>Jó reggelt!

<ryan1>Reggelt? Hol élsz te itt már este 9van?

<dave93>Reggel7, csak benéztem iskola előtt!

<jody6>Itt meg párperc múlva éjfél lesz mennem kéne aludni.

<zümzüm>Jody6 tényleg menned kéne holnap suli van! Én most értem haza itt Londonban 2óra van :)

<Jegor>Már is chatelsz és a leckéddel mi lesz? Itt 5óra van és most lettem kész vele.

<zümzüm>Holnap kirándulni megyünk :)

<Jody6>Suli?Nálunk nyári szünet van :)

<ryan1>Hogy lehet nyári szünet Januárban?

<jody6>Úgy hogy nálunk most van nyár:)

<dave93>Van még valaki akinél reggel van?

<Copacabana>Majdnem, itt délelőtt 11van.

<Miau>Itt is majdnem hajnali 4van.

<Ryan1>Akkor miért nem alszol?

<Miau>Ha elalszom munkaidőben kirúgnak, inkább a Chat :)

<Jegor>Jajj úgy várom már a karácsonyt!Még4nap!

<ryan1>?

<Copacabana>??

<Jody6> Ezt hogy érted alig egy hete múlt el.

<Jegor> Hát ez van, valahol most van nyár itt meg karácsony lesz.



Név/ helyi idő/ időzóna/ lehetséges városok/

Zümzüm, 14.00 Gmt+0 London



Itt ki van hagyva hely a többi névnek is valahogy így kéne emgcsinálni :/// köszönöm!!



2011. nov. 4. 13:07
 1/4 A kérdező kommentje:

Bocsi kihagytam,hogy: b: Miért van Jody6-nál januárban nyár?

c,Miért lehetséges, hogy Jegor lakóhelyén Januárban ünneplik a karácsonyt?

2011. nov. 4. 13:10
 2/4 BKRS ***** válasza:

b)Jody6 a deli felteken van

c) Jegor orosz (Jan1-en tartjak a karacsonyt)

2011. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 BKRS ***** válasza:

Delutan 2 van londonban amikor a beszelgetes lezajlott.


ryan1: este 9, ez 7 oraval van keletre UTC+7 (nyari idoszamitas remelhetoleg nem zavar be) ez Nyugat Indoneziai idozona: orosz orszag Krasznoyarszk terulete, Mongolia, Kina, Indonezia, Kelet Ausztralia lehet.


dave93: reggel 7, az 7 oraval van nyugatra, az UTC-7 Mountain Time, vagy USA vagy Kanada lehet.


Jegor: UTC+3 Belorusszia, es az Irak-TAnzania vonal koruli orszagok. Akkor ezek szerint Jegor nem orosz, hanem Belorusz es gorogkeleti, ezert tartja a karacsonyt januar1-en.


Jody6: UTC+10 Kelet Ausztralia valoszinuleg, mert naluk nyar van, tehat a deli felteken van.


Copacabana: UTC-3: Ha tel van, akkor Gronland, egyebkent meg Kelet Brazilia, Argentina, Uruguay, Suriname, Francia Guiana.


Miau: UTC-10 Hawai, meg meg nehany szigetcsoport.


Varosbol rengeteg lehetseges van, keress egy szimpatikusat a felsorolt orszagokbol.

2011. nov. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ooo köszönöm szépen!!!! :)))))
2011. nov. 4. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!