Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » S. O. S Hogy van ez az angol...

S. O. S Hogy van ez az angol mondat magyarul?

Figyelt kérdés

A recent survey among teenagers, however, shared that they spend most of their free time doing homework, watching televison, using the internet, playing computer games and talking on the phone.



Lefordtottam magyarra, de nekem nagyon szarul hangzik : Egy ujkeleti felméréz kozott a tizenévesek bármennyire megosztott, hogy ők a legtöbb szabadidejükben megcsinálják a hézi munkéát...


A többit tudom, de az eleje nekem egy kicsit fura.Kérlek segítsetek !! Köszönöm előre :)


2011. nov. 5. 13:26
 1/2 anonim válasza:
Egy napjainkbeli felmérés szerint, a tinédzserek azt vallják, hogy szabadidejük legtöbbjét házi írással, TV nézéssel, internetezéssel, számítógépes játékokkal és telefonálással töltik.
2011. nov. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm :)))
2011. nov. 5. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!