Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogyan írjak meg egy fogalmazá...

Hogyan írjak meg egy fogalmazást? Fogalmam sincs, hogyan kezdjem el.

Figyelt kérdés

Egy rövid fogalmazást kell írnunk, a címe: "Egy magányos nap az életemben". De fogalmam sincs, hogy fogjak neki. Utoljára kb. 4 éve írtunk fogalmazást:D

Azt tudom, hogy bevezetés, bonyodalom, tárgyalás...., és nekem még nem is volt nagyon magányos nap az életemben. Interneten is keresgéltem, hátha találok valamit, ahogy elkezdhetném, de semmi.


2011. nov. 5. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Bevezetheted hogy általánosságba hogy ritkán van magányos napom , mert általában. ezt meg azt csinálom, teszem .. bla bla bla.. deh ez a nap az volt
2011. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Magányos nap az életedben... szólhatna arról is,hogy fogalmad sincs mit írj fogalmazásnak és nincs senkid,akitől tanácsot kérhetnél. És mehetne úgy,hogy felhívtam xy-ont de nem mondott semmit,felhívtam Z-t de nem vette fel stb.
2011. nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!