Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit jelent az, hogy stilizált...

Mit jelent az, hogy stilizált rajz?

Figyelt kérdés
Rajzra le kell rajzolnunk egy képet stilizált formában, de nem tudom azt hogyan kell. Próbáltam neten is keresni, de ott nem találtam sok mindent. A lényeg az, hogy mit kell csinálnom? Hogyan kell stilizált rajzot csinálni?
2011. nov. 6. 14:18
 1/3 Mugen ***** válasza:
87%

A stilizálás amikor leegyszerűsíted a rajzot. ahelyett, hogy részletekkel foglalkoznál, inkább a formákat veszed figyelembe.


Pl.: ház

/\

_|


Mit kell pontosan rajzolnod?

2011. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egy ház belsejéből egy részletet.
2011. nov. 6. 15:04
 3/3 Mugen ***** válasza:
100%

Akkor pár példa hogy megértsd:

[link]


[link]


[link]


[link]


No amint látod itt vannak ezek a képek pl vegyuk az utolsó előttit amin egy autó van. Egy autó nem így néz ki a valóságban mégis ha ránézel tudod hogy ez egy autó. Nagyjából ez lenne a lényege.

2011. nov. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!