Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki megtudná oldani vagy...

Valaki megtudná oldani vagy csak, hogy hogy kell megcsinálni? (logikai feladat! ) data.hu/get/4403722/mozaik01. pdf

Figyelt kérdés
2011. nov. 9. 18:59
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
data.hu/get/4403722/mozaik01.pdf
2011. nov. 9. 18:59
 2/12 reptoid ***** válasza:
Na takarodj :D Ezzel elleszek egy darabig
2011. nov. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 reptoid ***** válasza:
Nehezített aknakereső, a jelzőzászló alatt is lehet akna xD
2011. nov. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]


Idáig jutottam, most mennem kell. Ha lekicsinyíted vagy messziről nézed, akkor rájössz mi az ábra. Remélem figyeled, hogy ösztönösen milyen pont hozzáillőszíneket választottam a satírozáshoz! :D

A folytatáshoz már, ahogy nézem, már próbálgatni kellene, biztosan már nem lehet kizárni mezőket, ezt viszont inkább papíron könnyebb csinálni ceruzával, radírral.

2011. nov. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csak nem bírtam ki :D


A jobb alsó felére garit nem adok, de elég élethűre sikerült :D

[link]

2011. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bongolo ***** válasza:

DSB rajza teljesen pontos lett :)


Nekem nem volt kedvem molyolni vele, inkább írtam rá egy pici programot ami kitölt a torpedót az adatokból. Ez lett az eredménye: (DSB-é is mindenhol ugyanez, a jobb alsó sarokban is)

[link]


Konzol módban, kettőskereszt karakterekből van összerakva a kép, de remélem jól látszik. A felső kép az eredeti, alul kirajzoltattam inverzben is, nekem úgy jobban látszik.

Bár nem is tudom, ha messzire megyek a monitortól, akkor a felső eredetiben jobban kivehető, hogy a Hold mosolyog :)

2011. nov. 10. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Nekem nem volt kedvem molyolni vele, inkább írtam rá egy pici programot ami kitölt a torpedót az adatokból"


Elveszed a játék, a megoldás élményét... :D

A 35, majd 26%-os Földbolygós dolognál egyébként én + jelet adtam :)

2011. nov. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 bongolo ***** válasza:

Dehogy veszem el, programot írni ugyanolyan öröm és élmény :)


Mi ez a Földbolygós dolog? Nem emlékszem rá, mire utalsz...

2011. nov. 10. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2011. nov. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 bongolo ***** válasza:

Ja, OK, és köszi. Lehet, hogy te voltál az egyetlen +? :)


(Persze tudom, hogy ki lehet matekozni, hogy legalább 3 plusz kellett legyen... de nem is az dühített, hanem inkább az, hogy azóta se vette a fáradtságot a srác a válaszra.)


A kérdezőnek: Bocs az off-ért...


És hogy konstruktív is legyek: dany2008, rendben van így, tudod, hogy milyen módszerrel lehet kiszínezni az ábrát? pl. hogy ha valahol 9 van írva, akkor az a körül lévő 3x3-as terület mindegyikét színezni kell?

2011. nov. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!