Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Német fordítás. Lefordítaná...

Német fordítás. Lefordítaná nekem ezt a szöveget/fogalmazást valaki? -sürgős, holnapra kellene. - (Fordítandó szöveg lenn)

Figyelt kérdés
Az én kedvenc sportom a kajak és a tánc, de mindkettő közül a táncot jobban szeretem. Már első osztályos korom óta versenyszerűen táncolok. A "Bolero" táncklub tagja vagyok már több mint hét éve. Sok fajta kategóriában versenyeztem már: show, hip-hop, disco. Ezen belül táncolok szólót, párost, kis- és nagy csoportost is. A tanárnőmet Bata Anikónak hívják. Ő nagyon kedves, barátságos és nagyon jó edző. Rengeteg versenyre vitt és visz is minket, beleértve a világbajnokságot, az országos versenyt és a többi kisebb- nagyobb versenyt is. Táncoltam már: Szlovákiában, Magyarországon, Horvátországban, Romániában és Szerbiában is. Sok barátnőmmel járok együtt, közülük a legtöbbet ott ismertem meg. Mikor táncolok szabadnak érzem magam. Egyben felszabadít és formában tart. Remélem a jövőben is fojtathatom és hogy még sok jó eredménnyel büszkélkedhetek.
2011. nov. 10. 16:13
 1/3 A kérdező kommentje:
Segítsen valakii. Postázok neki egy milkát ;D
2011. nov. 10. 16:28
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Szia!Tessék:


Meine Lieblingssportarten sind Kajakfahren und Tanz, aber beide sind eher wie ein Tanz. Seine erste Klasse, da war ich konkurrenzfähig zu tanzen. Der "Bolero" Tanzclub ich mehr als sieben Jahren haben. Ich habe viele Arten Kategorie Wettbewerb zeigen, Hip-Hop, Disco. In diesem Tanz Solo, Duo, kleine und große Gruppen. Die tanárnőmet Anikó genannt Bata. Er ist sehr nett, freundlich und sehr guter Trainer. Nahm eine Menge Konkurrenz und bringt uns auch, wie dem World Cup, den nationalen Wettbewerbsbehörden und die anderen mehr oder weniger Wettbewerb. Ich tanzte aus: Slowakei, Ungarn, Kroatien, Rumänien und Serbien. Viele zusammen mit meiner Freundin, die er kannte die meisten davon gehen. Wenn ich tanze fühle ich mich frei. Darüber hinaus befreit und hält zu bilden. Ich hoffe, Sie werden weiterhin fojtathatom und verfügen über viele gute Ergebnisse.

2011. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát nem ilyen választ vártam..Google-fordítóba én is betudom írni...

Van olyan aki tud is németül és lefordítaná nekem?

Please help!

2011. nov. 11. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!