Nem tudom miről tartsak kiselőadást. Tippek?

Figyelt kérdés
Nekem semmi nem jut eszembe.30 felett vagyunk az osztályba,és nem lehet egyforma,ezért szeretnék egy egyedit,ami érdekes is,és nem unják halálra magukat az osztálytársaim. Ötletek?
2011. nov. 13. 14:08
 1/4 NoodIy ***** válasza:
49%
Fiatalok fantáziátlansága, döntésképtelenség, miért nem elég önállóak, miért akarják, hogy más döntsön helyettük. Miért nem szeretnék maguk irányítani az életüket. Pszichológiai téma, biztos nem csinálja senki.
2011. nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogyan lett az országbesorolásunk 3 cégnél is egy kategóriával a bóvli felett, hogyan lett 175 forint/frank árfolyamból 250 forintos, a benzin 400 forint. Avagy az Orbán-Matolcsy féle dilettáns gazdaságpolitika következményei.
2011. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 NoodIy ***** válasza:
Ezeket Orbánékra kenni kicsit gyepes dolog...
2011. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az iskolában, úgy tudom, nem politizálunk.


Amúgy milyen tantárgyból vagy témakörből kellene téma egyáltalán?

2011. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!