Leforditnátok franciára?

Figyelt kérdés

il s'étend de la normandie au val de loire et á la lorraine.il est arrosé par la Seine le féeuve tranquille et la loire le fleuve blond.cesont de grandes plaines vallonnées oú les villages et les cathédrales semblent surgir des champs de blé.


előre köszönöm :)


2011. nov. 13. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
tessék: il s'étend de la normandie au val de loire et á la lorraine.il est arrosé par la Seine le féeuve tranquille et la loire le fleuve blond.cesont de grandes plaines vallonnées oú les villages et les cathédrales semblent surgir des champs de blé.
2011. nov. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
MAGYARRA csak nem figyeltem mit irok
2011. nov. 13. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak egy kérdés: francia kéntatnyelvűbe jársz?
2011. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Normandia és a Loire volgye, illetve Lotharingia kozott terul el, a nyugodt Szajna és a szoke Loire folyik keresztul rajta. A dombos siksàgokon a kis falvak és katedràlisok kiemelkednek a buzamezokbol.

( melyik régio ez???)

2011. nov. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a választ nem tudom melyik régio.

az előző kérdésre válaszolva igen kéttannyelvübe járok de nem boldogultam a szövegel.

2011. nov. 13. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!