Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Ezt hogy lehetne lerajzolni?

Ezt hogy lehetne lerajzolni?

Figyelt kérdés

Irodalomból Egyiptom teremtéséből kell tablót csinálni és van egy olyan teremtés mítosz hogy az iszapból kígyó és béka alakban sarjad ki a föld.

Ezt hogy lehetne lerajzolni? :/

rajzoljak egy iszapot amiből kijön egy béka és egy kígyó,vagy hogy? :|


2011. nov. 25. 16:22
 1/2 Nemmegmondtam válasza:

Szia! Ez elégtág fogalom azért, hogy lerajzold. A történet egy részét tudod kiragadni esetleg. Nekem nem rémlik se béka, se kígyó, csak egy isten aki isteneket teremtett és ezzel a földet. Napisten meg ilyenek.

Hány éves vagy? Milyen suliba kell? Mennyire tudsz rajzolni?

2011. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kaptunk egy ilyen papírt amiben Egyiptom teremtéséről van szó,és azt írta benne hogy vannak benne világkeletkezési mítoszok,és írta hogy az őshalom iszapjából ki jön egy béka és egy kígyó. Meg van olyan is hogy az ég mint egy hatalmas tehén emelkedik ki az ősvízből ,e tehén hátán foglal helyet a nap. Ezt se vágom hogy lehetne lerajzolni. Egy tehén ami kijön a vízből és a hátán van a nap O_o Hát úristen.

Igen van szó az istenekről Ré-ről,hogy a könnyeiből lettek az emberek de azt már megcsináltam :)

Művészeti iskolába járok / közepesen jól rajzolok,de az se baj ha béna lesz csak kreatívak legyünk :D és 15éves vagyok.

2011. nov. 26. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!