Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hogy kell megcsinálni ezt az...

Hogy kell megcsinálni ezt az informatika házit?

Figyelt kérdés
Feladat: Csinálni kell egy táblázatot Wordben. Úgy kell megcsinálni, hogy csak a felső sort kell kitölteni (ennek ugyan annak kell lennie minden oldalon) de az összes oszlopot. A feladat lényege, hogy ha én folyamatosan töltöm ki a táblázatot és átugrok a következő oldalra, akkor a felső sor automatikusan mindig kitöltődik ugyanazzal a tartalommal. Tehát nekem a felső sort sose kell töltögetnem, formázgatnom, csak az alatta lévő sorokba írom be az új adatokat.
2011. nov. 30. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, melyik "évjáratú" Word-öt használod...


Táblázat -> Beszúrás -> Táblázat... -> oldalak/sorok száma


Ha kész az egérrel tudod formázni úgy, hogy a vonalakra viszed az és mozgatod.

2011. nov. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

2007, ez iga, ezzel nincs gond, megtudom rajzolni a táblázatot és formázni is a felső sort.


Azt nem tudom elérni, hogy ha folyamatosan írok a táblázatba, és a következő oldal következik (új lapon) akkor a felső sor automatikusan ismétlődjön mindig


PL: táblázat felső sora: Filmcím/Rendező/Szereplők. Alá elkezdek írni egy listát és kitöltöm a megadott szempontok szerint. DE ha egy új oldal következik, akkor a felső sorba újra be kell írnom hogy Filmcím/Rendező/Szereplők. Azt akarom elérni, hogy a felső sor ismétlődjön, hogy azt nekem ne keljen újra írnom

2011. nov. 30. 16:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt az Excel tudja. Ott az oldalbeállítás menüben be lehet állítani, hogy valamelyik sorok minden új lapon ismétlődjenek. Tudtommal a Word táblázatkezelője ezt nem tudja.
2011. nov. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Te az élőfejre gondolsz, oda is lehet táblázatot tenni, de nem szokás. Ez tényleg inkább Excelbe való.
2011. nov. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!