Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mándy Iván: A szicíliai című...

Mándy Iván: A szicíliai című novelláját hogy lehetne elemezni?

Figyelt kérdés
a neten nem találtam róla semmit :'(
2011. dec. 4. 12:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
Magyar barátom, vegyél be egy viagrát, utána szexelj Mándival, a pc-d tetején, karácsony elött, irj róla egy novellát, és töltsd fel az internetre, szerintem még egy android is szerelembe fog esni töle !
2011. dec. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
mivan?
2011. dec. 4. 14:24
 3/13 anonim válasza:
Mi lenne te birka, attól , hogy megadtál egy rakás kulcsszót nem fogsz több olyan választ kapni amit keresel, de kaphatsz ieneket mint az enyém, mert kulcsszavakra szörfözök
2011. dec. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

ieneket??


nyelvtanból hányas vagy öcsi?

2011. dec. 4. 22:34
 5/13 anonim válasza:
11%
te szerencsétlen, apád lehetnék simán, és a net nem a nyelvhelyességröl szól
2011. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

"a net nem a nyelvhelyességröl szól"

Ezért egyre szarabb az emberek helyesírása... remek hozzáállás (Y)


Egy "ly" beütése kb 0.5 másodperc... (talán még sokat is mondok) ez nem (autó)sport, ahol számít az a kis idő!


Őszintén szólva nem ismerem "A szicíliai" című művet. Neten kutakodtam, és egy Mario Puzo nevű íróra bukkantam, akinek van egy ilyen című műve. Mándy Ivánról sokat nem tudok, de a Wikipedia.hu róla szóló cikkében nem szerepel a mű a neve mellett. :)


Elemzést nem találtam erről se sajnos. Nézd meg a filmet, ha lusta vagy elolvasni.

2011. dec. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
holnap lesz doga (azaz ma mivel már 0óra 5perc van)
2011. dec. 5. 00:06
 8/13 anonim válasza:
Hmmm, mondjuk el kellett volna olvasni? Biztos nem hosszú...
2011. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
még a szövegét sem találom sehol
2011. dec. 5. 19:35
 10/13 A kérdező kommentje:
bässzátok meg!
2012. jan. 11. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!