Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki tegnap irodalomból az...

Valaki tegnap irodalomból az Antigoné fogalmazását kérte. Ma már nem találom a kérdést. Meg tudom keresni?

Figyelt kérdés

Annyit tudok, hogy hétfőre kell beadni a fogalmazást.

Segíteni szeretnék neki. /Antigoné/

Egy válaszoló beírta, hogy csinálja meg egymaga a fogalmazást, szerintem azt gondolta, hogy én voltam.

A fogalmazás kész, csak nem tudom elküldeni. Ilyenkor mi a teendő?


2011. dec. 9. 10:01
1 2
 11/17 bánomisén ***** válasza:

Az is elképzelhető, hogy nem a kérdező törölte a kérdést, hanem a modi vette le valami miatt.

Ne keseredj el, lehet, hogy újra felkerül, vagy másnak lesz hasonló gondja és akkor már azonnal tudsz segíteni :-)

2011. dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen. Igazad van. Még reménykedem.
2011. dec. 9. 14:10
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem ő maga nem is tudja kitörölni a kérdést(én legalábbis még nem jöttem rá hogy kell)

Nickneve mindenkinek van, aki regisztrált az oldalra, ezt látod bal oldalt fent a saját menü és az üzeneteid felirat közt feketével. Úgy tudod beállítani, hogy ez megjelenjen a válasz fölött amikor válaszolsz, hogy rámész a saját menü->beállításokra(szintén bal oldalt fent) és ahol látod az e-mail címed, azalatt rakd áát a nem-ből az igen-be a pöttyöt. Tehát kattints rá az igen mellett lévő üres karikára. Ha másik nicknevet akarsz, akkor azt szerintem e-mailben kell intézni.

2011. dec. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Igen, ezt tudom, csak amikor regisztráltam ide, a teljes nevemet írtam ki és azt nem szeretném publikussá tenni.

Akkor marad az email. Neked is köszönöm, hogy segíteni próbálsz.

2011. dec. 10. 00:43
 15/17 A kérdező kommentje:
Én ezt nem értem. Hogyan tudott eltűnni az a kérdés?
2011. dec. 11. 19:22
 16/17 anonim válasza:
szijaa esteleg nekem al tudnád küldeni a fogalmazást? nagyon sűrgős lenne:)
2012. jan. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Már nincs meg, sajnálom.
2012. febr. 26. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!