Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Angolból kéne pár mondatot...

Angolból kéne pár mondatot írni. (? ) A tavaszról, hogy akkor mit csinálok (pl sokat sétálok és kirándulok) mi történik a természetben. és ugyan így a nyárról is. írjatok pár mondatot léccives.

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Tavasszal:

Szép az idő. Tavasz elején még hideg van és hó is előfordulhat, csapadékos az idő, de tavasz végén süt a nap, jó levegő van, meleg van, már-már olyan mintha nyár lenne. A virágok nyílnak, a fák rügyeznek, a természet "életre kel". Sokat kirándulok, biciklizek. A szabadban vagyok a barátaimmal. Nem öltözök rétegesen. Élvezem a napfényt és a friss levegőt, a jó időt. Ahelyett hogy bent ülnék és gépeznék, kint vagyok és sportolok.


Nyár:

Nagyon meleg van, és kevés a csapadék, minden száraz. Nagyon lengén öltözködöm. minden zöld, a madarak csicseregnek. Sokat megyek strandra, napozom. Sportolok a szabadban, a barátaimmal a levegőn vagyunk és csinálunk valami szórakoztatót. Mivel szünet van, nagyon sok a szabadidőm és sokáig alszom reggel./diákmunkát végzek valahol. Sokáig vagyok fent, sokat járok bulizni. Kihasználom a sok szabadidőt és eljárok moziba, színházba, sokat olvasok kint a friss levegőn. Kirándulok valahol.

2011. dec. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!