Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szakdolgozatomhoz kérdőív?

Szakdolgozatomhoz kérdőív?

Figyelt kérdés

Szakdolgozatom témája: A testvérkapcsolatok pszichológiája


Ezzel kapcsolatban szeretnék kérdőívet készíteni. Már órák óta keresgélek, de a neten semmi értelmeset nem találtam eddig. Kérlek titeket, segítsetek! Nagyon fontos lenne.


Köszönöm előre is!


2011. dec. 16. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad le, hogy mit is keresel, így nehéz segíteni.
2011. dec. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a google spreadsheet igen jó, szóval azt ajánlom. Ha a kérdésekkel vannak gondjaid, akkor pedig a kari könyvtárat, elég nagy irodalma van annak, hogy hogy tegyünk fel olyan kérdéseket, amikre valóban értelmes választ kapunk.
2011. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem azért az már szánalmas, hogy a SZAKDOLGOZATODHOZ először órákig az interneted bújod, utána pedig a gyakori kérdéseken kérsz segítséget. A GYAKORI.KÉRDÉSEKEN. Ahol az átlag életkor szerintem kb. 14 és lehet, hogy néha találni jó válaszokat, de nem szakdogához...

JÉÉZUSOM!

És pszichológiából írsz?!


Annyit tudok segíteni, hogy miért nem a konzulensedtől kérsz tanácsot?! Nem azért van?!

2011. dec. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A helyedben a könyvtárban keresnék inkàbb,vagy a matarka.hu-n a folyóiratok közt.Milyen szakos vagy?
2011. dec. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem először azt döntsd el, hogy a kérdőív által milyen kimutatást/eredményt akarsz elérni, miből tudsz utána tovább dolgozni, és hogy ezt hogy tudod majd prezentálni?!. Ha ez megvan, akkor már tudod hogy nagyjából milyen kérdéseket kell kidolgoznod, merre is indulj el.sok kérdőivkészítéssel kapcsolatos irodalom is van, főleg marketinggel foglalkozó könyvekben. Ezekben megtalálod, hogy melyek a jó és eredményes kérdőívhez a jó kérdések. keresgélj. :)
2011. dec. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!