Valaki aki jó fizikából?

Figyelt kérdés
Valamilyen formában felszeretném venni a kontaktust egy olyan személlyel aki érti és tudja a fizikát. Szorgalmiként belehet adni Jedlik példákat, és a fizika tanárnőnk azt mondta, hogy bárkitől lehet segítséget kérni a feladat megoldásában, de 5-öst csak akkor ad rá ha ő rámutat egy példára és mi elmagyarázzuk, hogy hogyan oldottuk meg. Nagyon szépen kérlek benneteket segítsetek! 9.-es vagyok, eddig jól ment a fizika, viszont most minden segítségre szükségem lenne. 25 példáról lenne szó, amiből kb 5-öt már megoldottam.
2011. dec. 17. 12:05
 1/1 bongolo ***** válasza:

Szerintem irogassad ide a feladatokat egyesével, amikkel elakadsz, mert 20 feladat az nagyon sok. Én is szívesen segítek, de olyan sok időm tuti nincs. Ha viszont ide írod, biztos lesz valaki mindegyikra.


Azt is javaslom, hogy írd oda a kiírásba mindig, hogy meddig jutottál el, mert akkor látják a többiek, hogy nem velük akarod megoldatni, hanem dolgozol vele, csak elakadtál, és szívesebben segítünk akkor.


(A legrosszabb az, ha felküldesz 20 lefotózott képet miden szöveg nélkül, arra kevés az esély, hogy bárki komolyan vesz...)

2011. dec. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!