Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 30 mondatot kéne írnom az...

30 mondatot kéne írnom az élethosszig tartó tanulásról. Mit lehet írni róla? Az orvosi pályán kívűl hol jellemző még?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

mai modern, gyorsan változó életben elég fontos az élethoszzig tartó tanulás, főként olyan szakágakra jellemző, melynek az anyaga elég gyorsan változik, ilyen pl. az orvosin kívül a vegyipar, gyógyszeriper, élelmiszeripar, meg még sztem a hegesztés, esztergályolás.

manapság, ha van egy képesítésed/diplomád, ami 20 éves, és nem tanultál azóta semmi újat, kb. fogalmad sem lesz róla, h mi folyik ott, amihez egyébként papír alapján értenél

ezenkívül, lehet semmi köze nincs a munkákhoz, képesítésekhez, de a jó pap holtáig tanul, sztem az emberek is tanulnak a hibáikból, más hibáiból stb. szóval nem csak szakmailag kell sztem tanulni folyamatosan

2011. dec. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bongolo ***** válasza:
A számítástechnika igazán gyorsan változik, arra is nagyon jellemző.
2011. dec. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. dec. 22. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább úgy kellene megírni, hogy manapság már gyakorlatilag mindenhol érvényes a holtig való tanulás, csak éppen különböző mértékben. Ez már a mai világban nemigen tekinthető pályafüggő dolognak, mert általánossá vált.
2011. dec. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!