2 KW teljesitményü elektromos kájha, 3 napig üzemel, mennyit kell érte fizetni ha 1KWh óra 30 ft?
Próbálkozásaim amik nem jók:
P = 2KW
W= 1 KWh
ez nemjó..
másik:
P= 2KW
t= 3*30=90
W= P*t= 2KW*90= 180
de szerintem ígyse jó :S hogyan kell?
2012. jan. 29. 12:36
1/1 anonim válasza:
P= 2kW
t= 3*24=72h
W a kérdés!
W = P*t = 2*72=144 kWh
Amennyit fizetned kell: 144*30 Ft, innen remélem megvan. :)