Hogyan készítsem el?

Figyelt kérdés
Van egy olyan házink hogy, beteg vagy reggel felkelsz mondod hogy nem mész suliba és ehelyett elmész orvoshoz és az orvosnál kell megírni a párbeszédet úgy hogy felszóltó mondat is legyen benn( pl.: jöjjön be , üljön le kérem ,nyissa ki a száját ,vesse a pulloverét)és ezt addig kell írni míg ki nem megyek. Tehát kell lenni benne kicsi szövegnek (pl.: reggel rosszul ébredtem fájt a hasam ,ezért el akartam menni orvoshoz stb...) aztán egy hosszab párbeszéd az orvosnál
2012. febr. 2. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát így készítsd el. :) Leírtad a "kicsi szöveget", az jó lesz bekezdésnek. Az orvosos párbeszédet is nagyjából leírtad, befejezésnek pedig írhatsz kissé humorosabb dolgot is, mint pl hogy elnézted, szombat volt, és nem is lett volna iskola. :)
2012. febr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de írjátok le magyarul a párbeszédet és én megírom majd németül
2012. febr. 2. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!