Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit írjak a házidogámba? (2...

Mit írjak a házidogámba? (2 oldal)

Figyelt kérdés
A cím:"a tisztesség kérdése irodalmi példák bemutatásával" Segítenétek? Mit írjak?
2012. febr. 2. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

pl Légy jó mindhalálig Nyilas Misi meg a lottószelvény


Pál utcai fiúk, amikor az Ács fiúk elvették az üveggolyókat


Kőszívű ember fiai (kimeríthetetlen)



Hányadikos vagy? milyen kötelező olvasmányok voltak?

miket olvastál még?

Jó lenne tudni ....

2012. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 BKRS ***** válasza:
50%
Irj pl a Walesi bardok keletkezesenek korulmenyeirol.
2012. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. 11.es vagyok és őszintén eddig elolvastam a légy jó mindhaláligot, pál utcai fiúkat, egri csillagokat, kőszívű ember fiait félig és nagyjából itt be is fejeztem a kötelezőolvasmányos pályafutásomat. Ja meg elolvastam az Anyegint(mert nagyon muszáj volt)
2012. febr. 2. 20:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Bánk Bánból is lehet meríteni

Amúgy megjegyezné, hogyha benn ülték volna magyaron az elmúlt 8évben /ezt nem bántásnak akarom írni/ akkor kb. úgy ismerni kéne az alaptörténeteket és tudni kéne mindből egy egy elemet kihozni

2012. febr. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!