Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Írnátok verselemzést a "Petőfi...

Írnátok verselemzést a "Petőfi: A honvéd"- hoz?

Figyelt kérdés
Olyan kéne hogy műfaj, verselés, mondanivalója, mikor írta stb.!
2012. febr. 3. 21:41
 1/6 anonim válasza:
85%
a Call of Duty miért szerepel a kulcsszavak listájában? XDDDD Call of Sanyi: Pet-ops
2012. febr. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a call of dutyra sokan rákeresnek így biztosabb hogy előbb válaszolnak :DD
2012. febr. 3. 22:18
 3/6 anonim válasza:
100%
Ja ez jogos, én is így leltem rá XD, de a témánál maradva én nem nagyon találtam elemzést a műről, pedig a kedvedért átnéztem egy, s más oldalakat, de ezt nem elemzi egyik sem. Hát szerintem meg kéne próbálnod az órán tanult módszereket alkalmazni, elvégre érettséginél is ez szükséges, bár megértem ha azt mondod, hogy ez mekkora f*szság, én sem vagyok igazán otthan benne :D
2012. febr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi hogy foglalkoztál vele! :DD
2012. febr. 4. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]

lehet megéri beregisztrálni...

amúgy hallod. bármelyik irodalom könyvben van róla, még ha órán nem is jegyzetelsz 1/ több irodalom könyvből tuti tudsz írni valamit. hajrá. ;):D

2012. febr. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja, hogy ez 02. 04-re kellett volna sorry ! :D (előző voltam...)
2012. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!