Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazás tippek? -fontos-

Fogalmazás tippek? -fontos-

Figyelt kérdés

Ez a feladat :

Fogalmazz 20-25 mondatos párbeszédet egy állatvédő és egy állatmenhely alkalmazottja között!


Én senkitől sem kérem,hogy írja meg,csak tippeket,hogy miket foglalhatnék bele vagy hogy kezdjem és ehhez hasonlók. Annyit tanultam ma,teljesen kifáradtam,már gondolkodni sem tudok :/


2012. febr. 6. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Kezdheted azzal, hogy hol készül a "párbeszéded", és kik beszélgetnek.


Kérdések az állatvédő részéről:

- mekkora terület áll az állatok rendelkezésére

- megfelelő-e az orvosi ellátásuk

- megoldott-e az ivartalanítás, a chip-beültetése

- hányan foglalkoznak az állatokkal

- hogyan lehet örökbe fogadni

- mi történik az állatokkal, ha bizonyos időn belül senki sem fogadja örökbe őket


Az állatvédő felajánlhatja, hogy étellel, gyógyszerrel, önkéntes munkával segítik az állatmenhelyet.

2012. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ez magyar olimpia körzeti szakaszos feladat, ugy-e nem akarsz csalni a többi versenyzővel szemben?? :D
2012. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!