Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Melyik szabvány méretnek...

Melyik szabvány méretnek felel meg a kb 0.5-0.6 cmes átmérő?

Figyelt kérdés

Üdv! Modellezési feladathoz lenne szükségem 0.5-0.6 cm átmérőjű fémrúdra, viszont az oldalon ahonnan rendelni akarok nem tüntetik fel egyértelműen, hogy melyik terméknek mekkora az átmérője, hanem csak " méretet " adnak meg.

[link]

Tudnátok segíteni melyik lenne a nekem megfelelő méret ?

Előre is köszönöm!


2012. febr. 12. 19:13
 1/3 anonim válasza:
Centiméter az a gépészetben el van felejtve :D Az átmérő van megadva a méretnél, szóval neked a 6 milis kell
2012. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarsz elmenni ácsnak?

Egyébként ha dörzsölt lettél volna, a méterenkénti tömegből visszaszámítottad volna az átmérőt, ismerve a fajsulyt.

2012. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Sejtettem, hogy a méret valójában a mm-es átmérő, de úgy gondoltam biztosra megyek :)

Egyébként igazad van villanykörte, így utólag szégyellem is magam, hogy ez nem jutott eszembe :)

2012. febr. 13. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!