Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Fogalmazáshoz egy jó témát...

Tothtomi9292 kérdése:

Fogalmazáshoz egy jó témát szeretnék, szerintetek mi legyen?

Figyelt kérdés
Írnom kell egy fogalmazást Az én hősöm címmel,de sajnos egy jó ötlet hiányában nem tudtam még elkezdeni.Kiről írjak???
2012. febr. 21. 17:17
 1/2 anonim ***** válasza:

szerintem írj valamelyik családtagodról, az ilyen tipikus sablonfogalmazás, szóval mindenki arról ír.

ha a helyedben lennék, én az ágyamról írnék. mindig velem van, történjék bármi, meghallgat, stb. Az egész egy megszemélyesítés lenne. Szerintem kreatív, és drámai.

2012. febr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Csak van valaki akire felnezel, vagy elismered a kepessegeit, valaki aki elert valamit az eletben vagy mely tiszteletet ebreszt az emberekben vagy benned.

An en egyik peldakepem Steve Jobs, az Apple egyik alapitoja, mert bar o nem volt egy elektronikai zseni, nagy almodozo volt es volt eleg ambicio benne hogy meg is valositsa amit megalmodott,ha o nincs, Apple sem lett volna soha es az egesz vilag sorsa maskepp alakult volna mert a Macintosh volt a vilagon az elso PC.

Ez csak egy pelda volt,sok olyan ember van akire valamiert fel lehet nezni, csak talalsz valakit:p (de akar ezt is felhasznalhatod).

2012. febr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!