Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hast du von deiner Lehrerin...

Hast du von deiner Lehrerin ganz am Anfang des Schuljahrs einen Bogen bekommen in dem ich mich vorgestellt habe? Ist es okay wenn du in einem anderen Zimmer als ich schlafe?

Figyelt kérdés
Segítsetek nekem ezeket a német mondatokat lefordítani!
2012. márc. 6. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Szószerint:tanulj meg németül és ne mással csináltasd meg a leckédet,mert h#lye maradsz mindörökre ! Élösködő,buta teremtés.
2012. márc. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Te szoktad magadat hallani, vagy akkora nagy arcnak képzeled magad, hogy mindent megengedhetsz magadnak. Tisztázzuk nem vagyok buta, élősködő teremtés. Kíváncsi lennék, hogy hogy mersz ilyen stílust megengedni magadnak másokkal szemben?! Képzeld csak az első kérdést nem tudom lefordítani, a második megvan, de TE vagy a nagy ész! A második úgy hangzik, hogy Neked jó, ha egy másik szobába alszol, mint én. Mivel te olyan nagyon tökéletes lehetsz, ezért csak úgy mellékesen megjegyzem, hogy nem tudhat mindig mindent mindenki, csak te, mert te vagy az egyedüli ÉSZ ebben a világban. Azért kíváncsi lennék, hogy milyen eredményekre van ekkora szád, ha van még ennyi időd rám, akkor légy oly kedves, és írd meg! Köszönöm!
2012. márc. 6. 18:15
 3/4 anonim ***** válasza:

A mondat: Kaptál a tanárnődtől egészen a tanév elején egy kérdőívet, amiben én bemutatkozom?


A Bogen több mindent is jelent, így lehet, hogy más kerül ide.


Amúgy kedves első: nem tudom, mire fel van ekkora arcod, de jobb lenne ha visszavennél, gondolom te olyan vagy, hogy való életben megaláznak ,kiközösítenek, és valahogy ki kell adnod magadból a belső agressziót. kérlek, ezt ne itt tedd, nem vagyunk kíváncsiak rád.

2012. márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :D
2012. márc. 6. 21:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!