Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » SŰRGŐS! Hogyan puskázzak? FONTOS

Sophie12 kérdése:

SŰRGŐS! Hogyan puskázzak? FONTOS

Figyelt kérdés
Harmadik padsor, első padban ülök, szóval a tanár teljesen rám lát. Fizika dolgozat lesz holnap, semmi időm tanulni rá, és csak ma szólt, úgyhogy mindenki puskázni fog.. Tudnátok jó módszereket mondani, amivel nem bukok le, mégis tudok legalább egy 3-ast írni? A padon csak a tolltartó maradhat, egy "átlátszó" papír, és egy toll..
2012. márc. 6. 17:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Huh , ez kemény helyzet.A tolltartóval lehetne , én szoktam úgy , vagy a tolltartó elé rakod a puskát így a tolltartó takarja.


Vagy próbálkozhatsz puska tollal.


Én is végig puskáztam az általánost és a gimnáziumot is ,az irodalom órákat meg a hasonló töltelék tárgyakat amik nekem nem számítottak és a felvételihez sem voltak szükségesek

2012. márc. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hanyadikos vagy?Ha általánosba jársz, akkor az egész anyag ráfér a padra,a kezeddel meg letakarod.
2012. márc. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Tanuld meg és nincs szükség puskázni. Am ceruza oldalára véssed bele körzővel a képleteket!:)
2012. márc. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%

[link]


-vegyél 1 ilyen tollat vagy

-írj a kezedre és vegyél 1 hosszú ujjú pólót

-vagy ahogy én csináltam

[link]

UV toll és tele írtam az asztalt és mikor nem figyelt megvilágítottam és oálá ott volt minden képlet :D

2012. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó , szükség van puskára.Én ahogy írtam végig puskáztam az általánost meg a gimnáziumot.Az oka?Én reális beállítottságú vagyok és nem érdekel a magyar irodalom.Én koncentráltam csak a reál tantárgyakra.Nincs szükségem az irodalomra és egyéb novella elemzős bohócságokra
2012. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
14%
rózsaszín tollal írd a kezedre. amúgy inkább kapj egyest tisztességesen, mint hármast csalással. önmaadat csapod be.
2012. márc. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
6/6 csak azt ne mondd, hogy soha nem puskázol/puskáztál, mindent rendes kislány/kisfiú módjára megtanultál, és mégcsak meg sem fordult a fejedben, hogy puskázz, inkább azt mondtad magadnak, mint most amit a kérdezőnek tanácsoltál.
2012. márc. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Előző voltam, bocs, a 17:42-esnek mondom..aki előttem írt
2012. márc. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
7. osztályos vagyok, és szívesen megtanulnám de egyáltalán se kedvem, se időm hozzá, + bukásból is állok belőle, mert hiába tanulom, nem értem és nem fér az agyamba. Ja és a tanár folyamatosan járkál
2012. márc. 6. 18:03
 10/18 anonim válasza:

na itt a lényeg az egészben..hogy se kedved!

ha nem teszel semmit,akkor ne is várj többet..nekem is volt olyan,hogy semmi kedvem nem volt,de mindig azért odaültem,próbálkoztam,és csak azt írtam puskára,amiket nem tudtam megjegyezni,vagy hosszú képletek voltak..a többit megtanultam,és egyáltalán nem bánom,mert most,középiskolában sokkal könnyebben tanulom meg a hosszabb,nehezebb tantárgyakat,mint jópár osztálytársam,aki általánosba szart az egészre,most meg szenved pár tétel benyalásától..

2012. márc. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!