Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kedvenc könyvem című fogalmazá...

Kedvenc könyvem című fogalmazást kell írnom. Az a baj hogy nemigazán szoktam olvasni. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

14 éves lány. Bármilyen könyv lehet. A romantikustól egészen a lányregényekig, bármi. Nagyon szépen köszönöm előre is.

Kérlek segítsetek!


2012. márc. 7. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Leülsz szépen, előveszel egy lapot. Felírod címnek, hogy Kedvenc könyvem, és elkezded a fogalmazást megírni. Nem kell ehhez az, hogy sokat olvass vagy szeress olvasni. 14éves vagy, gondolom nem 2. osztályos, biztosan kellett már valami kötelező olvasmányt olvasnod vagy bármilyen könyvet, mert máshogy nem juthattál volna el a mostani osztályodba. Szépen leírod, és a kutya sem fogja megkérdezni tőled, hogy tényleg ez-e a kedvenced.. Ennyi.
2012. márc. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
-_- én is 14 éves vagyok!nekem is kellett ilyet írnom... És semmi gondom nem volt mivel én olvasok nem a netet nyomom egész nap meg a TV-t nézem :D amúgy én L.J.Smith: Vámpírnaplók 6. írtam le
2012. márc. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Keress egy könyvet ami van film változatban is és írj arról, de egyébként én sem hiszem hogy nem olvastál még könyvet...
2012. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen ezt a sok értelmes választ..
2012. márc. 7. 18:51
 5/7 anonim válasza:
mit vártál? majd mi írunk egy könyvet, amit te elolvasol és írsz fogalmazást? -.-" jó akk legyen Harriet Beecker-Stowe: Tamás bátya kunyhója
2012. márc. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Azt várta, hogy mi helyette írunk egy 2 oldalas fogalmazást, amit majd ő bead és kap rá egy jó jegyet. Erre mondom én, hogy a lóf...t :D Ha 14évesen nincs ennyi esze, akkor mit szeretne majd az életben? Nem lesz mindig valaki, aki megcsinálja helyette a kötelességeit..

Ha meg tényleg ennyire hülye, akkor megérdemli, hogy rossz jegyet kapjon.

Kedves Kérdező! Ha már egyzser mi olyan "értelmesek" vagyunk, ahogy mondtad, akkor válaszolj te is értelmesen, légyszives. Szerinted hogy van az, hogy itt az egyik válaszoló, aki 14éves szintén, képes megírni egy ilyet, te pedig nem? Hmmm? Gondolkodj el ezen..

2012. márc. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Írj a Két Lottiról, keresd meg a neten, azt még fejezetenként össze is foglalja maga az író... csak bele kell lapozni...

emlékeim szerint :)

2012. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!