Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egyedül én vagyok az aki...

Egyedül én vagyok az aki tervezi hogy tanul majd mikor az anyáék csesztetik h van e leckéd. Nemet mond majd meg azért se tanul?

Figyelt kérdés
En tervezem hogy tanulok de mikor anyumék jönnek akkor amikor gépezek de pont akkor nem máskor h van e leckém.. inkább h ne keljen vitatkozzak és nem keljen azonnal kikapcsoljam a gépet inkább mondom hogy nincs majd nem tanulok semmit majd mérges vagyok azért mert akartam tanulni de egyszerűen nem tudok...meg azért se fogalom miatt mi tegyek?
2012. márc. 12. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi van?
2012. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is írd le értelmesen, amit kérdezni szeretnél!

Nem értjük a kérdésedet.

Annyi jön le, hogy azért nem tudsz tanulni, mert amikor megkérdezték, hogy van-e leckéd, te nemmel válaszoltál.

Ezek után pedig már nem állhattál neki a leckének, mert hazugságon kaptak volna.

Azt írod, hogy mindig akkor jönnek anyukádék, amikor gépezel.

Nem lehet, hogy bármikor jönnek, te mindig a gép előtt ülsz?

Mert én kb. így értelmezem.

2012. márc. 13. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de pont így van ahogy mondod második. De nem gépezek mindig... De ok azért kérdik mindig pont akkor mert latjak h gépezek... és nem tanulok pont akkor amikor gépezek....
2012. márc. 13. 13:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az a baj, hogy tinédzser korod lévén, ha parancsolnak neked vmit, akkor annak az ellentétét fogod csinálni, mégha nem is szándékosan, csak vhogy tudat alatt bemeséled magadnak, hogy már csak azért se azt csinálod amit mondanak. Én is ilyen voltam. De aztán ahogy idősödtem, már nem foglaloztam vele, hogy most gépezek-e vagy tanulok, mert rám bízták ezt a dolgot, tudták, hogy úgyis magamnak tanulok, és én is tudtam, hogyha nem tanulok, akkor sz@rok lesznek a jegyeim, nem kerül be egyetemre stb. Így tehát elkezdtem a magam ura lenni.
2012. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Nem én is.Ráadásul én utálok tanulni.És szerintem.tanulj egy kicsi t majd kérd meg anyudékat hogy hagy gépez és utána csináld meg a házidat is.
2012. márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
de bazz...hogy szeretnek én is a magam ura lenni.....de bazz a gimnáziumban mar leszokhatnanak erről a hülyeségről....
2012. márc. 14. 12:56
 7/8 anonim ***** válasza:
Előbb írd meg a házi feladatot, tanulj, és csak utána ülj le számítógépezni. Illetve szokj le erről a "de bazz" dumáról.
2012. márc. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

szerintem addig nem lehetsz a magad ura, amíg nem tudod bebizonyítani, hogy képes vagy önállóan tanulni

hazajössz, mondod, hogy kell tanulnod (mert gimnáziumban ugye nem házi van, hanem tanulni kell), leülsz, szépen megtanulod, aztán esetleg ki is kérdezteted, akkor látják az igyekezetedet, és ha jobb jegyeid lesznek, rájönnek, hogy képes vagy a magad ura lenni

2012. ápr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!