Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Egy jövőre tekintő érvelést...

Egy jövőre tekintő érvelést szeretnék ha küldenétek nekem! Vasárnap estére kell hogy kész legyen nekünk! A téma lent található. Egyet értek az vele. Adnátok pár tippet? Nagyon szépen megköszönném.

Figyelt kérdés
A jövő kutatása a jövő megismerésének vágya vélhetően gy idős az emberiséggel, a különféle jövő képek bemutatása műalkotások gyakori tárgyak.Mutassa be két mű(regény,film,dráma)jövőről alkotott elképzeléseit.Szeretné ha ezek beteljesülnének.Igen szeretnem ha beteljesülésnek.
2012. márc. 17. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:

sztem eltévesztetted a házszámot. az oldal felhasználói nem csicskák akik megcsinálják neked a leckét...

és tanulj meg fogalmazni. "egyet értek az vele" (???)


két mű a jövőről? Star wars, Vissza a jövőbe 2.

2012. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 étoile et lune ***** válasza:

Ha nem tudsz érvelni, honnan tudod, hogy szeretnéd, ha beteljesülnének? Ilyenkor annyi a feladat, hogy elképzeled, milyen lesz a jövő, leírod a főbb jellemzőit (nanotechnológia, 100x fejlettebb orvostudomány, vízzel közlekedő kocsik, értéktelenné vált fizetőeszközök, bolygócserék stb, ki hogy képzeli el), és eldöntöd, tényleg egyetértesz-e vele. Az előttem szóló már mondott két filmet, bár én nem emlékszem a másodikra, szóval nem nagyon tudnám boncolgatni. A Terminátort biztos láttad, na meg az Avatárt, de a Star Wars örök sláger marad szerintem, ezekről írj pár sort, aztán írd le, a rájuk jellemző dolgok megteremtése miért lenne előnyös vagy klassz dolog.

Egyébként tényleg gáz, ha ilyen egyszerűen akarod letudni a házit, később, amikor felnőtt leszel, és egy vitában hozzád vágják, hogy ,,jól van, akkor érvelj a baromságaid mellett", le fog fagyni az agyad, mert hirtelen azt se fogod tudni, mit jelent érvelni. Nem egyszer találkoztam már ilyen emberrel, elvetélt az egész beszélgetés, mert érvelés helyett tovább mondta a hülyeségeit.

2012. márc. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!