Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az ének tanárom ma feladott holnapra a tankönyvből 6 oldal tanulnivalót, amit szóról szóra meg kell tanulni, holnap dolgozat lesz belőle. Egyszerűen nem bírom megtanulni, belekezdtem, de elaludtam a könyvek fölött..
2012. márc. 20. 17:40
 1/5 anonim válasza:
Vagy lógd el vagy betegedj meg holnapra. A harmadik lehetőség hogy a tanár pont a ti órátokon kap egy telefonbegyár hívást hogy kórházban van az autóbalesetet szenvedett rokona. De szerintem az ének nem számít semmit!
2012. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Írj puskát. Ha általában ötös tanuló vagy, a tanáár úgy sem nézi ki belőled, hogy puskáznál. Nagy tolltartóból pedig külön könnyű puskázni.


Amúgy pedig mi az anyag? Életrajzok? Korszakok? Vagy szolfézs rész? Mert mindengyikre külön tanulási módszer van. 8 évig voltam zenesulis és alapfokúm is van, úgyhogy tudom. 45 oldalt kellett bevágnom két hét alatt, kottástul, mindenestül. Ha leírod a típust, esetleg tudok további tanácsot adni a tisztességtelen puskán kívül. ;)

2012. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnállak :D az ének valóban hülyeség annak aki nem fogékony rá, főleg ének-történet...

De szerintem is hiányzás legyen belőle és akkor van egy heted megtanulni (feltételezem heti 1 óra van).

2012. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha másnapra adta fel, nyilván nem egy órája van hetente...
2012. márc. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A klasszicizmus kora, Mozart, Haydn meg Beethoven.

Hát igen, a puskázással az a baj, hogy év elején nagy szerencsémnek köszönhetően lebuktam, így most eléggé pikkel rám. :D:D

A lógást pedig most hanyagolnám. :)

Egyébként köszönöm a válaszokat, végül kiírtam mindent papírra, úgy azért valami csak bennem maradt, reggel pedig majd korábban felkelek, és akkor olvasgatom, akkor fogékonyabb az agyam. :D

2012. márc. 20. 21:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!