Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kommunizmus, fasizmus ellen?...

Kommunizmus, fasizmus ellen? (lent)

Figyelt kérdés

Nos az lenne a feladatom, hogy a Kommunizmus és fasizmus(a diktatúra) ellen kéne írnom, hogy miben jobb, roszabb és ezeket érvekkel alákéne támasztani.Nagyából ennyi lenne az egész valaki valami segítség?(Az egész egy vita lesz az osztály két csoportra bontva, és egymás ellen kell érvelni,hogy mért ez meg az.)

Előre is köszönöm válaszaitok.



2012. márc. 25. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Ekkora vadbaromságot meg te is , mi az hogy fasizmus diktatúra? A Bolsevik-diktatúra majd a kommunista ideológia alatt kialakuló Szovjetunio is diktatúra volt , de mind egy. Szerintem ez a vita anarchiába fog torkollni. Hitler egy sebzett , megalázott , meggyalázott nép élére KELLETT hogy álljon és tegye amit tett , bár nekem bejön a bajsza Chuchillnek meg a szivara most rendeltem és megjött és ááá , na de a lényeg hogy ez a vitátok szar lesz ehhez kell 1-2 ember aki minimum HMMT könyvsorozat 6. részét olvasta , vagy valami hasonló kalibert. Amúgy a kérdésed is értelmetlen hogy téged melyik oldalra osztottak.
2012. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó így vissza olvasva tényleg, no de röviden a lényeg, én a kommunizmus ellen vagyok, és ezt kéne bebizonyitanom, hogy az rossz dolog, és nagyon örülök a boldogságodnak hmm biztos nagyon jó lehet.
2012. márc. 26. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
akkor szerintem ez sima wikipédia amúgy mélységében nem érdmees belemenni vagy tankönyv ha igazán dúrva érveket akarnál utána kéne olvasniaz meg egy hétvégét lehúzna az meg gondolom nem menő
2012. márc. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából szívesen olvasnék róla, de nincs rá időm, és ne azt hidd, hogy persze mert gépezek egésznap meg verem a farkam...:D Igazából ez mellék dolog, ez a heti 2 törim, meg mellé még 10 német kicsit fárasztó napról napra oldal németet tanulni és erre már nincs erőm, de mostmár összehoztam egy kis dolgot...
2012. ápr. 10. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!