Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valamiért nem sikerül megtanul...

Valamiért nem sikerül megtanulnom, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Magyar órára egy verset és egy szöveget kell megtanulnom az Ó Magyar Mária siralmat ezt már felmondtam a másik a Halotti beszéd amit valamiért nem sikerül megtanulnom mivel elég idióta nyelvezetű pár sor belőle:

Látjátok feleim szümtükhel mik vogymuk: isa, pur és homou vogymuk.

Mennyi milosztben terümtevé elevé miü isemüköt.

Ádámut es odutta volá neki paradicsumot hazoá.

Es mend paradicsumben volu gyimilcsektűl munda neki élnie.

Heon Tilutuá űt igy fá gyimilcsektűl.

és így tovább..

az Ó magyar Mária siralomban volt legalább rím de ebben semmi:/ valaki tudna egy jó tanulási módszert?



2012. márc. 26. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hanggal tanuld ;)

http://www.youtube.com/watch?v=-80Tsa9zdFI


Ez picit vicces, mert hajlamos vagy ilyen ütemben megjegyezni, de így sokkal könnyebb lesz ;)

2012. márc. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi még két sor és megtanulom majd ott felmondom 4x 5x vagy míg szépen elmondom és még le fekvésnél is átolvasom + felmondom emg mikor fel kelek is elmondom+ átolvasom és holnap hátha lessz egy 3-s 4-s :)
2012. márc. 26. 19:09
 3/4 anonim válasza:
Na hányas lett? én is csak a rímes verseket tudom megtanulni :)
2012. márc. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hat akkor mar sose tudjuk mdg hanyas lett 🤪😆
2020. márc. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!