Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Történelem beszámolóra ötletek?

Történelem beszámolóra ötletek?

Figyelt kérdés

Másodikos vagyok, és 12-19 hosszú beszámolót kell írnom történelemből.

Középkorból kéne valamit,de nincs ötletem.

Volna nektek valami ajánlat,hogy miről,kiről írjak? (és sokat):D


Köszönöm a segítséget.



2012. márc. 27. 21:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Min 12 - max 19 oldal terjedelmű* :D
2012. márc. 27. 21:35
 2/4 anonim ***** válasza:

12-19 oldal

mi ez valami szigorlat középiskolában diákoknak?.p


a nagy földrajzi felfedezések itt kifejteni indiát,afrikát majd végül középamerikát , kapitalizmus létrejöttére való hatás gyakorlása itt először árforradalom,arany kérdése,bekerítések angliában és franciaországban , németalföld helyzete, tőzsde antwerpen , majd részesedési bekfektetések rendszere itt kelet indiai társaság is akár kereskedelmi monopóliumok , bérmunka rögzülése manufaktúrák feltörése , tőkebefektetés állam és magánszemélyek fokozott térnyerésével , kapitalizmus és szevasz.


vagy a szokásos hogyan lesz klodvig deparmentjéből felvilágosult XIV. lajos állama és kiterjeszteni európára is ezt nemtom vmi ilyesmiben gondolkodj


vagy magyarországi téma ott nem is tudom árpád ház komplett? utána 1301-1490 komplett? ezek az ötletek fekszenek?

2012. márc. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy ilyen sok jó ötletet írtál. Megnézem melyik a legszimpatikusabb és belevágok.


Amúgy meg igen, nagyon szigorú a tanár! ;D

2012. márc. 28. 17:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Á nincs mit egy iskolába járnánk segítenék is. Bár akár neten is tudok rajtad áll.
2012. márc. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!