Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Miért van az, hogy sokkal...

Miért van az, hogy sokkal jobban megjegyzem azokat, amiket angolul mondanak nekem?

Figyelt kérdés
A múltkor angolon kis szövegértési feladatot csináltunk. Úgy volt, hogy magnón volt a szöveg. Meghallgattuk kétszer (egyébként történelmi eseményről szólt) és utána a tanárnő adott egy lapot, amin a válaszokat be kellett karikázni. Én mindent megértettem, hibátlan is lett. Még csodálkoztam is, főleg, hogy töri témájú, mert úgy általában nem szoktam megjegyezni az ilyen dolgokat. A törivel egyébként is nehézségeim vannak. Ugyan 4-es vagyok belőle, de órákig szoktam a tankönyv felett ülni, hogy valami bele menjen a fejembe. A múltkor az egyik tananyagot megnéztem a neten, hogy fent van e angolul és fent volt, és elolvastam kétszer és mindent megjegyeztem belőle.
2012. márc. 28. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem is így van az angol jobban megy mint a töri így erre csak az a magyarázat hogy az agyadat jobban érdekli az angol mint a töri.:)
2012. márc. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
No de angolul megy a töri, csak magyarul nem. xD
2012. márc. 28. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
mert sznob vagy:D najó nem. menj át kéttannyelvűbe. xd
2012. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. hülye az tény , ez meg hát nem vagy egyedül sokaknak megy az angol én is isten vagyok , erre megkérdezni hogy miért van ez? én sem tudom egyszerűen bejött franciával már máshogy állok .p de amúgy az is perfekt kiejtés meg minden csak tanulni kéne , na most a törit tanuld ha nem tudsz matekozni .p
2012. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!