Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Kötelező olvasmány! Mit...

Kötelező olvasmány! Mit tegyek? Nem emlékszem már annyira a részletekre?!

Figyelt kérdés

a Goriot apó elolvasására a határ idő két hete volt,addigra el is olvastam,de a tanár jóindulata miatt a többiek kérésére el lett halasztva 2 hétre a számonkérés,ami úgy történik h olyan részletekre kérdez rá ami biztosan nem lehet benne a rövidített változatokba(kb olyan szintű kérdések szoktak leni h xy lábán milyen színű zokni volt).ezzel nem is lenne akkora gond ,csak h én már a legelsőnek megadott időpontra elolvastam,és így attól tartok h nem fognak beugrani a részletek a dolgozat írásánál,max akkor miután megbeszéljük a kérdésekre a választ:/ valamint akiknek egyes lesz azt addig nem hagyja békén ,addig osztogatja neki az egyeseket míg el nem olvassa és jó dolgozatot nem ír.de én elolvastam már,és nem szándékozom végig gyötörni magam újból a könyvön,mivel nem volt számomra túl szórakoztató olvasmány.

elég szégyen lenne ezért karót kapni mert becsületesen előbb elolvastam a könyvet mint a többiek.


2012. ápr. 1. 12:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell elolvasnod, csak lapozd át. Néhány oldalba olvass bele, amit meg úgy gondolsz hogy tudod, csak ugord át.
2012. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!