Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki 9. -es diák letudná...

Valaki 9. -es diák letudná írni nekem, hogy mi volt abba a történelem témazáró dolgozatba aminek ez a címe: Róma bukása, és hanyatlása?!

Figyelt kérdés
Fontos lenne! :) Holnap tz. és nem tudom mit tanuljak .. :(

2012. ápr. 1. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
sztem a római birodalom bukása és hanyatlása...de nem biztos!
2012. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ugyan én 3.os diák vagyok, de így is el tudom neked mondani, mit kell tanulni belőle, én épp ebben a témában dolgozok ki most egy tételszerű akármit. Egyszerű, amit a füzetbe leírtatok a témával kapcsolatban, azt olvasd el (az egészet) úgy 3szor-4szer, és utána próbáld meg magadnak felmondani évszámokkal, nevekkel együtt. Ha megy, és zökkenőmentesen felmondtad magadnak, akkor már semmi mást nem kell tanulnod.

Pontosan igazából nem tudom mire vagy kíváncsi, minden iskolában mást kérdezgetnek a témából, nálunk ilyen témazáróknál 1 darab feladat volt: "Fejtsd ki Róma bukását és hanyatlását" És az egész füzetet be kellett másolni.

2012. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából tanultam rá, csak nem tudom mire kell számítani és lehet pont azt nem fogom tudni .. Nekem konkrét feladatok kellenének ..
2012. ápr. 1. 17:28
 4/7 anonim ***** válasza:

én az előző tanácsát nem tartanám be...vagyis nem éppen így.

igaz, én 4.es vagyok, de mi is írtunk mindig a füzetbe "vázlatot". de az csak arra jó h tudd h miket kell tudnod elmondani az anyagból kifejtve. nem hiába van tankönyved...


most nem írom le h nálunk milyen egy témazáró, de teljesen más mint amit a 2. írt :D szval ez is azt bizonyítja h lényegében tanárfüggő az egész...

2012. ápr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Konkrét feladat? Akkor a töritanárodat kéne kérdezni, tudod ez nem olyan mint egy vizsga, hogy mindenhol ugyanazt kérdezzék :)

Szerintem ha már mindent tudsz a füzetből, akkor menni fog a doga, nem kell izgulni. Esetleg keress utána google-ban Róma bukása történelem feladatok, hátha kiad valamit.

2012. ápr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek! :) Majd csak lesz valami .. És reméljük, hogy tudni fogom ..
2012. ápr. 1. 17:37
 7/7 anonim ***** válasza:
szurkolunk neked :)
2012. ápr. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!