Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Rejtő Jenő: Az elveszett...

Rejtő Jenő: Az elveszett cirkáló? (lent)

Figyelt kérdés
Valaki nem tudna hozzá olvasónaplót mutatni, vagy saját szavaival elmondani a történetet? Nagyon, nagyon megköszönném.

2012. ápr. 7. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
A google-ban rögtön a legelsőnek dobja ki, a regény tartalmát, csak be kell ütnöd, hogy: Rejtő Jenő Az elveszett cirkáló.
2012. ápr. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

olvasd el! szórakoztató és még a tartalmát is megtudod



nem tudom, mit szólnátok, ha azokat kellene olvasnotok, amiket nekünk kellett 15-20 éve


olvasgass ezekbe bele: Gogol: Az orr vagy Stendhal: Vörös és fekete...és hálát adsz az égnek, hogy neked Rejtőt kell olvasni

2012. ápr. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nekem nem az a gondom, hogy lusta vagyok elolvasni... Elolvastam, de nem értem a történet minden részét, és így nem jó egy könyv, ha a felét nem érted... Próbáltam már Google-ba, de nekem nem volt találat. Ha neked esetleg lesz rá normális találat, akkor légy szíves linkeld be. Köszönöm!
2012. ápr. 7. 10:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudok linket küldeni. Megtaníthatnál rá!

Igy leírom: mek.niif.hu/01000/01028/0128.htm

2012. ápr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor olvasd el még egyszer! bár nem nagyon értem, hogy egy egyszerű humoros könyvön mit nem lehet érteni...de ha már most problémáid vannak az értelmező olvasással, akkor mi lesz később? egy munkaszerződést sem fogsz tudni értelmezni.
2012. ápr. 7. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem is kéne most, de sehol nem találom.://
2013. okt. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!