Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Melyik számítógépes játékról...

Melyik számítógépes játékról írjak fogalmazást?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 11. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk amelyikkel játszottál már ?!
2012. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Milyen órára, milyen témában, mi legyen a lényege, hányadikos vagy?

PL ha infóra kell vmi érdekesebb, beszámoló jellegű, írhatsz a super mario-ról, space invaders-ről.

De ha csak szimplán annyi kel hogy mesélj valami számítógépes játékról, akkor írj arról, amivel egyébként is játszottál már.

2012. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Írjál wowról, vagy codról. Csak ne légy szakzsargon, hogy a többiek is értsék.
2012. ápr. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bioshock :)
2012. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nyilván arról, amivel már játszottál, a legjobb az, ami a legjobban tetszett és sokat játszottál vele, mivel azt ismered a legjobban, és meg is tudod indokolni, miért.

Ha pedig nem játszottál egyel sem, az szívás, akkor szerezz be egyet.

2012. ápr. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

No, kedves barátom!


Nem tudom, hogy hányadikos vagy és azt sem hogy milyen játékokkal játszottál de még azt sem, hogy tényleg számítógépes játékról kell-e írni de itt van két nagyon jó lehetőség VAGY összehasonlítás:


Annak érdekében, hogy tényleg meg tudjad írni fa**ára a játékot, ahhoz lehetőleg magyar legyen...


Szóval Postal 2 és A mesterlövész

Két teljesen különböző értékű játék: A postalnak nagyon jó a játék élvezete és ahhoz képest, hogy milyen régi(kb egy idős a GTA VC vel vagy az SA val) nagyon jó a grafója (Ezerszer jobb mint a GTA-é)és faxán eredetileg le van szinkronizálva! Ez az egyik.


A másik A Mesterlövész. Ez bizám egy kemény dió. A grafója nem szebb mint a postalé szóval ma már igen ronda de a story... Olyan szenny és ocsmányul szar a játék, hogy még a borítójának a helyesírását is elba**ták.(mivel meg van eredetiben ezért tudom) oké, hogy a szar "filling"ért vettem meg és nyomtam ki 2-3x :D JA ÉS MAGYAR A SZINKRON! :D:D:D


Már ne is haragudj de nem fogom megírni helyetted a fogalmazást de e kettő közül kiválasztod a szimpibbet megszerzed valamerről és kinyomod oszt megírod...


No sok szerencsét!

2012. ápr. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!