Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mi a megoldása és a menete?

Mi a megoldása és a menete?

Figyelt kérdés

Énekkari szereplés alkalmával dobogóra van szükség, hogy minden gyerek jól látható legyen. Az ábrán egy ilyen dobogó tervrajza látható. Az ábrán szürkével jelölt rész faborítást fog kapni. Hány négyzetméternyi területet kell beborítani? Úgy dolgozz, hogy számításaid nyomon követhetők legyenek!


(Az ábrát sajnos nem tudom ide be ileszteni.:/) de a megszokott lépcső formájú dobogó, 4 lépcsőből áll, a magassága 1,2m , ellőről a hossza 1,5m , oldalról pedig 2m.


2012. ápr. 18. 20:27
 1/3 BKRS ***** válasza:

Es mi van szurkevel jelolve:

a lepcsofokok, az oldal vagy valami egyeb?

2012. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a lépcsőfokok ( bocsi ezt el felejtettem írni.)
2012. ápr. 18. 21:05
 3/3 BKRS ***** válasza:
Ha a lepcsoket kell beboritani, azok osszes terulete nyilvan annyi mint a dobogo alapterulete, (vetisd oket le az alapra), ami ha jol ertem az abrat 1,5m * 2m = 3m2
2012. ápr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!