Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Mit jelent ez a Seneca idézet?...

Mit jelent ez a Seneca idézet? " Ugyanazon a réten a marha füvet keres, a kutya nyulat, a gólya gyíkot. "

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 11:27
 1/4 anonim válasza:

Szerintem ezt: " Ugyanazon a réten a marha füvet keres, a kutya nyulat, a gólya gyíkot. "

(Am. mindegyik kaját keres, csak másmilyet.

2012. ápr. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amíg a bizonytalan után futkosunk, elveszítjük a biztosat.
2012. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a megfelelő, még akkor is, ha látszólag hasonlítanak (egy "réten" keresnek).
2022. aug. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ugyan azt a dolgot több féle képpen lehet hasznosítani, értelmezni. Különböző emberek különböző dolgokat hozhatnak ki egy adott dologból. Ha úgy veszed, mindenki ugyan olyan képzést kap általános iskolában, mégis másfelé mennek tovább az emberek. De ez csak egy példa. Vagy még jobban leegyszerűsítve, ha veszel egy zsák krumplit, abból tudsz paprikáskrumplit, krumplipürét, vagy bármi mást csinálni. Kinek mi az ízlése. Én így értelmeztem.
dec. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!