Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Hol találhatom meg a Mikszáth...

Hol találhatom meg a Mikszáth Kálmán: Szent Péter esernyője szereplők jellemzését?

Figyelt kérdés
ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET !

2012. ápr. 23. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Konkrét linkkel nem tudok segíteni, de próbálj csak az egyes szereplőkre keresni, úgy hamarabb kapsz valami eredményt, mert gyakran van, hogy jellemleíró fogalmazást kérnek egy-egy szereplőről. Bár az irodalom gyilkosa, de ha sürgős a kötelezők rövidenben is szokott lenni jellemleírás.


DE!


Ha nem holnapra kell, javaslom olvasd el és nem rossz indulatból, nagyon jó történet, én szívesen emlékszem rá vissza, pedig én már régen olvastam. Már egyetemista vagyok, Természettudományi karos, de a Szent Péter esernyőjét és az Anyegint, imádtam. A többit én sem olvastam el ;-)

2012. ápr. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
káttűű
2013. ápr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!