Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Valaki segítene egy fogalmazás...

Valaki segítene egy fogalmazást írni?

Figyelt kérdés
Arról kell írni hogy mi lesz velem 20 év múlva és múlt időben.
2012. ápr. 24. 14:16
 1/9 anonim válasza:

Milyen hülye egy házi... Milyen órára kell?

Próbáld meg elképzelni!Biztosan vannak álmaid!

2012. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
írd meg, hogy fiú vagy-e vagy lány, és írj legalább néhány támpontot, akkor segítek!
2012. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja és azt is, hogy hány éves leszel 20 év múlva!
2012. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
13éves vagyok, irodalom órára kell és 33éves leszek és úgy kellene írni hogy most vagyok 33 éves tehát múltidőben.
2012. ápr. 24. 18:24
 5/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok.
2012. ápr. 24. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Tegnap ünnepeltem a 33. születésnapomat, gondoltam hát, ideje leírni, mi mindent értem el eddig az életben.

Érettségi után azonnal felvettek az ELTE jogi karára, ami egy percig sem volt kétséges, miután minden tárgyból 100%-osra sikerült az érettségim. Az egyetem alatt golfozni jártam (másodéves koromban magyar bajnok lettem, a harmadik évben pedig kijutottam az Európa-bajnokságra, ahol csak azért nem értem el helyezést, mert út közben iszlám terroristák eltérítették a gépet, amellyel utaztam, és London helyett, ahol a golf EB-t tartották, végül Ománban sikerült kényszerleszállást végrehajtanunk. Ha a terroristákon múlik, ma már bizonyára nem élnék. Az volt a szerencsénk, hogy az egyik terrorista felismert a tévéből, és annyira megörült annak, hogy túszul ejthetett egy magyar bajnok golfozót, hogy autogramot kért tőlem, illetve megakadályozta, hogy a társai megöljenek.

így tehát megmenekültünk, a pilóta sikeresen letette a gépet az Arab-félsziget egy sivatagos területén, ahol jerikóirózsa és kaktusz alkotta a növényzetet, és lézengett arra pár hiéna is. A terrorista, akivel idő közben jól összebarátkoztam, kölcsönadott nekem és a többi utasnak a tevéi közül, amelyekkel bementünk a legközelebbi nagyvárosba. Az Európa-bajnokságra már semmi esélyem sem volt odaérni, miután két hétig a sivatagban tevegeltünk, viszont út közben megismerkedtem az egyik terrorista lányával, Manjulával, akit tavaly Bahreinben feleségül is vettem.

Később visszatértem Budapestre, és befejetem az egyetemet. Az apósom viszont nem csak terrorista volt, hanem mellékállásban olajsejk, így örököltem tíz darab olajfúró kutat Szaúd-Arábiában, amelyek az ország teljes évi bevételének 5%-át teszik ki. Egy szó, mint száz, az egyetemet csak kedvtelésből fejeztem be, a római jog ugyanis régóta a hobbim, majdnem annyira érdekel, mint a golf. Azóta fél évet Magyarországon, egy terézvárosi albérletben, fél évet pedig az Arab-félszigeten, 32 hektáros birtokomon töltök.

Apósommal, aki terrorista és olajsejk, gyakran golfozunk azon a golfpályán, amelyet a kert végében építettem, a termálfürdőm és a vidámparkom között.

2012. ápr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen hosszú fogalmazás kell, ha ez nem elég, még folytathatom.
2012. ápr. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm tökéletes!:D
2012. ápr. 25. 14:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Utólag visszaolvastam, és van benne pár helyesírási (elgépelési) hiba, ezeket azért javítsd ki. ;)
2012. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!