Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Help! Egy fogalmazást kell...

Help! Egy fogalmazást kell írnom holnapig, , Közeleg a tanév vége" címmel. Valaki összefoglalná röviden, hogy miről írna?

Figyelt kérdés
Nem tudok neki indulni. Nem azt kérem, hogy írjátok meg helyettem, csak segítsetek egy kicsit benne. A "röviden"-t azt úgy értem, hogy pl. címszavak vagy egy kis fogalmazás (a saját szemszögetekből). Mert nekem egy A/4 papír nagyságút kéne írnom. Előre is köszi! : )
2012. máj. 2. 15:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Közeleg a tanév vége, aminek baromira örülök, mert nyáron Horvátországba fogunk utazni, és már nagyon várom. De addig még hátravan egy csomó témazáró, ennek már a gondolatától is gyomorgörcsöt kapok, viszont jó lesz már túl lenni rajtuk. Ha minden igaz, csak matekból fognak meghúzni, ez egész jó arány, félévkor három tárgyból volt karóm. Szerencsére a magyar nem tartozik közéjük. Lassacskán itt a nyár, kánikula van, ma reggel is amikor jöttem a suliba, egy ember rosszul lett a buszon a melegtől. Annak, hogy ilyen hőség van, örülök, mert lehet hétvégén strandra menni, és ilyen melegben valamelyest még az iskola is élvezhető, mert itt legalább van klíma.


Ez csak pár ötlet, de azért remélem, kiindulópontnak megfelel.

2012. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!