Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » A Baradlay fivérek közül...

A Baradlay fivérek közül melyik a legszimpatikusabb (fogalmazás). Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Az egyik Baradlayról (Ödönről, Richárdró, vagy Jenőről) kell egy fogalmazás, hogy melyik a legszimpatikusabb...De nem a könyvet, elkezdtem de nem jutottam csak a 70. oldalig, mert annyira sok és egybe van az egész, nehezen olvasható...na mindegy, a lényeg: bármelyik Baradlay-fiúról tudnátok nekem egy fogalmazást írni...arról kéne szólnia, hogy neked ő a legszimpatikusabb és meg kell indokolni, hogy miért. Esetleg már az is jó lenne, ha egy külső-belső jellemzést adnátok róla, esteleg valamiféle "hőstettét" a könyvből..

nagyon megköszönném, és értelmes válaszokat várok!



2012. máj. 10. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Elég baj,ha neked ez a könyv sok és nehezen olvasható. Magyarul van,és minden könyv egybe szokott lenni.

Olvasd le,akkor tudsz válaszolni a kérdésre.

2012. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem meg nincs baj velem mivel egy nap általában elolvasok 50 oldalt...azért nem többet, mert muszáj tanulnom...szóval egyáltalán nem az a baj hogy könyvutáló vagyok, de ezt akkor sem tudom elolvasni, mert (szerintem) mindenki azt olvassa, ami érdkeli...engem ez nem érdekel, na és?:D
2012. máj. 10. 18:46
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
2012. máj. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!