Valakinek nincs meg a 10 kicsi néger (indián) tétel kidolgozva magyarból?

Figyelt kérdés
Köszike
2012. máj. 17. 16:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk (ismerősök meg saját részről tudom) nincs egy iskola sem itt, ahol ez tétel lenne.
2012. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző válaszolónak üzenem, hogy nálunk tétel :) Mondjuk rohadtul nem örülök neki én sem, de hát, ez van, szóbeli tételek eltérőek iskolánként, hülyeség az egész xd. Am ha nem felejtem el a héten átküldöm szivesen a tételt, bár én is csak netről tudom kidolgozni, mivel ingyen könyveket visszaszedték -.-
2012. máj. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
óó köszi nagyon aranyos vagy.cserébe tehetek érted vmit? (gondolom most érettségizel)
2012. máj. 21. 13:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Remélem még időben, most lettem kész vele, mert halasztgattam ameddig tudtam :). Kicsit hosszú lett az életrajz, de hát majd kiszeded belőle, amit úgy gondolsz, hogy nem kell :)

A linket elküldöm üzenetben, mert ide nem engedi betenni "sértheti harmadik fél szerzői jogait "


Hát, ha így megkérdezted, ha esetleg töriből nektek is van egy olyan tétel, hogy "erdélyi fejedelemség", és az megvan, azt lehet megköszönném :) Gondolom nálatok sem árulták el magát a tételt, csak témakört, és így elég szívás, mert erdély virágkora, bukása akármi benne lehet, ezt a tételt fogom utoljára hagyni az biztos, bele sem kezdtem még. Ja meg egy darab könyvem nincs, mivel a könyvtár visszaszedte, és most nem adják ki, mert melegek, szóval netről nézegetem, de hát ott elég tömör :P

2012. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
húú te olyan tételem hála Istennek nincs..ebben nem tudok segíteni.esetleg más nincs ami kellene?
2012. jún. 1. 13:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem köszi, nem azért küldtem, hogy most mindenképp segítened kell :). Remélem jó lett, amit küldtem, igyekeztem megcsinálni normálisan :P
2012. jún. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!