Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Szennyezett talaj térfogatának...

Szennyezett talaj térfogatának meghatározása? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés
Elsőre elég bagatellnek tűnhet, de jelenleg ez a szakmai vizsga egyik gyakorlati tételének a címe. A kellemetlenség viszont az, hogy (nem vagyok rossz tanuló, oda is szoktam figyelni az órákon)ez a kérdés/gyakorlat egyáltalán(!) nem ismerős a számomra. A tételcím mellé támpontnak megadtak annyit, hogy ez egy geodéziai (?!) mérés lenne. Hát így végképp nem tudom, hogy konkrétan miről is lehet szó, mit kell csinálni gyakorlat során, kell-e ezzel számolni (gondolom kell), és akkor mégis hogyan...? (persze, vannak tippjeim, de a tippekkel egy vizsgán valljuk be, marhára nem megyek semmire.) Valaki esetleg végzett már ilyen munkát/gyakorlatot; tudja, miről van szó?
2012. máj. 21. 12:26
 1/1 anonim válasza:
38%
LÁMAAAAAAAAAAA A NÉGYZETEN
2012. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!