Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Spanyolországrók kell PPT-t...

Spanyolországrók kell PPT-t (powerpointot) csinálnom. Szerintetek miket rakjak bele?

Figyelt kérdés
Kb.15 oldalast kéne összehoznom,látványosságokkal együt.:)
2012. máj. 27. 10:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs valami konkrétum, hogy mik legyenek benne?


Az első dián általánosságban írnék Spanyolországról, majd a következő diákon egy-egy ismert várost mutatnék be a látványoságokkal együtt. Utána egy dián megemlíteném az utazási lehetőségeket, hova érdemes menni stb. Spanyol ételeket, italokat, amiket érdemes megkóstolni, ilyesmik.

Ha szabadon lehet írni, esetleg egy dián említést tehetsz híres spanyol emberekről is.


Így egy átfogó prezentációt készíthetsz Spanyolországról.

2012. máj. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

7 oldalon: bikaviadal kepek

7 oldalon: szidni a spanyolokat, hogy szegeny bikakat milyen barbar modon nyirjak ki

1 oldalon: egyeb nevezetessegek

2012. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszolónak: Nincs semmi konkrét megadva,szabad kezet adtak ;D Tudnál esetleg egy jó linket linkelni ahonnan a városok nevezetességeit ki tudnám másolni,mert a Wikipédián nem találtam rendeset..:D

Második válaszolónak.:DD Jó ötlet,de nem ma :p

2012. máj. 27. 15:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Linkelet pár oldalt, hátha találsz köztük olyat, amit fel tudsz használni a prezentációhoz.

[link]

[link]

[link]


Bár szerintem több sikerrel jársz, ha felépíted a prezentáció tematikáját és kiválasztod, hogy melyik városokat szeretnéd bemutatni és külön azokra a városokra keresel rá.

2012. máj. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget...az első linket használtam ;D végül egy 33 oldalas kis ppt jött össze :P
2012. máj. 28. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!