Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » Informatika háziban kellene...

Informatika háziban kellene SOS segítség. Excel témakör. Vki segíteni?

Figyelt kérdés
Nem tudom igazából, hova írjam a gondom. holnapra nekem le kell adnom egy házit informatikából. Egész délután ezzel szenvedtem de nem tudtam megcsinálni. Kértem osztálytársaim segítségét de ugyan így vannak vele. A tanár 1est ad, ha nem lesz meg, nem érdekli, hogy senkinek nincs meg akkor mindenki 1est kap. Excel-ben kellene megcsinálni. Csak az a baj, hogy a feladatot sem értem, és a családomban nincs olyan aki segíteni tudott volna. Ha valaki tud segíteni, kérem írjon privbe és elküldöm a feladatot. Nagyon fontos lenne, mert ha egyet kapok megbukok. Tudom hogy ilyet nem nagyon lehetne itt írni, de nem tudná nekem valaki esetleg megcsinálni? Vagy segíteni?
2012. máj. 29. 00:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha esetleg a sok kesergés mellett a feladatot is leírnád, több esélyed lenne. Levelezgetni biztos nem fogok.
2012. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!