Fizikából Q a hőmennyiség és Q egyenlő c*m*T de hogy kell kiszámolni a c m T? hol nap témazáró kéne a segítség

2012. jún. 3. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

c anyagi jellemző->függvénytábla

m meg nyilván meg lesz adva

T szintén

2012. jún. 3. 18:29
 2/2 Silber ***** válasza:

Egyszerűen rendezd át...

c=Q/(m*T),

m=Q/(c*T), és

T=Q/(m*c)

2012. jún. 3. 18:42