Ki tudja megírni?

Figyelt kérdés
Péntekre kéne nekem egy fogalmazás. Témája, hogy mit szeretek és mit gyűlölök. terjedelme egy oldal(A4) nagyon megköszönném ha segítenétek.

2012. jún. 5. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Ebben mégis mi a francot kellene segíteni?

Nem tudsz egy oldalt összeírni erről 2 nap alatt?

Ne nevettess már.

Esetleg ajánlj fel némi pénzt érte, akkor talán akad vki, aki megírja...

2012. jún. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
akkor megbukok van ilyen. ://
2012. jún. 5. 18:52
 3/6 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy holnap és holnapután vizsgázok és nincs nagyon időm :((
2012. jún. 5. 18:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy tetves oldalra? Ne röhögtesd már ki magad.

Egy oldalt kb. negyed óra megírni. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha ennyire nem vagy képes, akkor bizony meg is érdemled, hogy megbukj.

Már annyi idő alatt megírhattad volna, amíg kiírtad a kérdést.

2012. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
könyörgöm valaki írja meg.
2012. jún. 5. 19:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Magyarul kell? Az a lényeg, hogy valahogy állj neki.

Írj föl 25 cselekvést, ha semmi nem jut eszedbe, fog egy értelmező szótárt és minden oldalról válassz egy igét. Aztán döntsd el, melyiket utálod és melyiket szereted.

Ezután már csak mondatokat kell alkotni, és kicsit kicifrázni. Szeretem, mert...., de ha .... akkor nem szeretem mert...

írj 10 akármilyen béna mondatot, és utána egyre könnyebb lesz, többet is fogsz írni egy oldalnál. A végén meg húzd ki a legidétlenebb részeket.

2012. jún. 5. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!